Feature Boost (10.0.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: RSS feed
it: Feed RSS

en: Help
it: Aiuto

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Address
it: Indirizzo

en: Tabs
it: Schede

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: contact
it: contatti

en: Powered by Drupal
it: Realizzato con Drupal

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Status messages
it: Messaggi di stato

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Site branding
it: Branding del sito

en: Primary admin actions
it: Azioni di amministrazione principali

en: User account menu
it: Menu profilo utente
