Feature Boost (10.0.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: RSS feed
ja: RSSフィード

en: Help
ja: ヘルプ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Footer
ja: フッター

en: Address
ja: 住所

en: Tabs
ja: タブ

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: contact
ja: コンタクト

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
