Feature Boost (10.0.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: RSS feed
jv: Pasokan RSS

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: contact
jv: kontak

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
