Feature Boost (10.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: RSS feed
kk: RSS арна0

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: contact
kk: Контакттар

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
