Feature Boost (10.0.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Home
km: ដើម

en: RSS feed
km: មតិ​ព័ត៌មាន RSS

en: Help
km: ជំនួយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: contact
km: ​ទំនាក់​ទំនង

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
