Feature Boost (10.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: RSS feed
ku: ڕاگەیەنەری RSS

en: Help
ku: یارمەتی

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: contact
ku: پەیوەندی

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
