Feature Boost (10.0.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: RSS feed
lv: RSS plūsma

en: Help
lv: Palīdzība

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Footer
lv: Kājene

en: Address
lv: Adrese

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: contact
lv: kontakts

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Search form (narrow)
lv: Meklēšanas forma (šaura)

en: Search form (wide)
lv: Meklēšanas forma (plata)
