Feature Boost (10.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: RSS feed
mn: RSS оруулга

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
