Feature Boost (10.0.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Site Information
my: အင်တာနက်စာမျက်နှာ၏ သတင်းအချက်အလက်
