Feature Boost (10.0.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Home
nn: Heim

en: RSS feed
nn: RSS-kjelde

en: Help
nn: Hjelp

en: Footer
nn: Botntekst

en: Address
nn: Adresse
