Feature Boost (10.0.0) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: RSS feed
pl: Kanał RSS

en: Help
pl: Pomoc

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Footer
pl: Stopka

en: Address
pl: Adres

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: contact
pl: kontakt

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Main content
pl: Główna zawartość

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Site Information
pl: Informacje o serwisie

en: Facebook Link
pl: Link do Facebook

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Search form (narrow)
pl: Formularz wyszukiwania (wąski)

en: Search form (wide)
pl: Formularz wyszukiwania (szeroki)
