Feature Boost (10.0.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Footer
ps: پښۍ

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: contact
ps: اړيکه
