Feature Boost (10.0.0) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Home
ru: Главная

en: RSS feed
ru: RSS-лента

en: Help
ru: Справка

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Footer
ru: Подвал

en: Address
ru: Адрес

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: contact
ru: контакт

en: Powered by Drupal
ru: Сделано на Drupal

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Main content
ru: Основной контент

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Site Information
ru: Информация о сайте

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора

en: User account menu
ru: Меню учётной записи пользователя

en: Search form (narrow)
ru: Форма поиска (узкая)

en: Search form (wide)
ru: Форма поиска (широкая)
