Feature Boost (10.0.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Home
sk: Domov

en: RSS feed
sk: Kanál správ RSS

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Footer
sk: Päta

en: Address
sk: Adresa

en: Tabs
sk: Záložky

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: contact
sk: kontakt

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Search form (narrow)
sk: Vyhľadávací formulár (úzky)

en: Search form (wide)
sk: Vyhľadávací formulár (široký)
