Feature Boost (10.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: RSS feed
sl: RSS izvor

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Footer
sl: Noga

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
