Feature Boost (10.0.0) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Home
sv: Hem

en: RSS feed
sv: RSS-flöde

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Footer
sv: Sidfot

en: Address
sv: Adress

en: Tabs
sv: Flikar

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: contact
sv: kontakt

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Main content
sv: Huvudinnehåll

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Twitter Link
sv: Twitter-länk

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto

en: Search form (narrow)
sv: Sökformulär (smal)

en: Search form (wide)
sv: Sökformulär (bred)
