Feature Boost (10.0.0) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: RSS feed
tr: RSS beslemesi

en: Help
tr: Yardım

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Address
tr: Adres

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: contact
tr: iletişim

en: Powered by Drupal
tr: Drupal tabanlıdır

en: Main content
tr: Ana içerik

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Site Information
tr: Site Bilgisi

en: Site branding
tr: Site markası

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü

en: Search form (narrow)
tr: Arama formu (dar)

en: Search form (wide)
tr: Arama formu (geniş)
