Feature Boost (10.0.0) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Home
uk: Головна

en: RSS feed
uk: RSS-потік

en: Help
uk: Довідка

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Address
uk: Адреса

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: contact
uk: контакт

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Main content
uk: Основний вміст

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Site Information
uk: Відомості про сайт

en: Twitter Link
uk: Посилання Твітеру

en: Facebook Link
uk: Посилання Facebook

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Social Media Link
uk: Посилання на соціальні мережі

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Linkedin Link
uk: Посилання Linkedin

en: Search form (narrow)
uk: Форма пошуку (вузька)

en: Search form (wide)
uk: Форма пошуку (широка)
