Feature Boost (10.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: RSS feed
vi: Nguồn RSS

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Footer
vi: Phần chân

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: contact
vi: liên hệ

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Site Information
vi: Thông tin website
