Feature Boost (10.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Address
bs: Adresa

en: Tabs
bs: Tabovi

en: contact
bs: kontakt

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)
