Feature Boost (10.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Address
gl: Enderezo

en: Tabs
gl: Lapelas

en: contact
gl: contacto

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan
