Feature Boost (10.0.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: RSS feed
te: RSS ఫీడు

en: Help
te: సహాయం

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Address
te: చిరునామా

en: Powered by Drupal
te: డ్రూపల్‌చే శక్తిమంతం

en: Status messages
te: స్థితి సందేశాలు

en: User account menu
te: వాడుకరి ఖాతా మెనూ
