Feature toggle (3.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Administration
ar: الإدارة

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Save
ar: حفظ

en: N/A
ar: غير موجود

en: Role
ar: الدور

en: Features
ar: الخصائص

en: Permission
ar: الصلاحية

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
