Feature toggle (3.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Save
be: Захаваць

en: N/A
be: Не даступна

en: Role
be: Роля

en: Features
be: Функцыі

en: Permission
be: Дазвол

en: Machine name
be: Машынная назва

en: List of roles
be: Спіс роляў
