Feature toggle (3.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Save
et: Salvesta

en: N/A
et: Puudub

en: Role
et: Roll

en: Features
et: Omadused

en: Add feature
et: Lisa lisavõimalus

en: Permission
et: Õigus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: List of roles
et: Rollide nimekiri

en: Filter by name or description
et: Filtreeri nime või kirjelduse järgi
