Feature toggle (3.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Administration
is: Stjórnun

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Save
is: Vista

en: N/A
is: Á ekki við

en: Role
is: Hlutverk

en: Permission
is: Réttindi
