Feature toggle (3.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Administration
ja: 管理

en: None
ja: なし

en: - None -
ja: - なし -

en: Save
ja: 保存

en: Role
ja: 役割

en: Features
ja: フィーチャー

en: Permission
ja: 権限

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Add a new feature
ja: フィーチャーを追加

en: List of roles
ja: 役割リスト

en: Filter by name or description
ja: 名前と説明でフィルター
