Feature toggle (3.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Save
kk: Сақтау

en: Permission
kk: Құқық
