Feature toggle (3.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Save
sk: Uložiť

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Add a new feature
sk: Pridaj novú vlastnosť

en: Filter by name or description
sk: Filtrovanie na základe názvu alebo popisu
