Feature toggle (3.0.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Save
az: Saxla

en: N/A
az: Yox

en: Role
az: Rollar

en: Permission
az: İcazə

en: Machine name
az: Maşın adı
