Feature toggle (3.0.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Save
cs: Uložit

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Add a new feature
cs: Přidat novou vlastnost

en: Filter by name or description
cs: Filtrovat podle jména nebo popisu
