Feature toggle (3.0.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Save
eo: Konservu

en: Features
eo: Ecoj

en: Permission
eo: Permeso
