Feature toggle (3.0.0) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Save
eu: Gorde

en: Role
eu: Rol

en: Permission
eu: Baimena

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Filter by name or description
eu: Iragazi izenaren edo deskripzioaren arabera
