Feature toggle (3.0.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Save
hy: Պահպանել

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Role
hy: Դեր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
