Feature toggle (3.0.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Role
ka: როლი

en: Permission
ka: უფლება
