Feature toggle (3.0.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: N/A
ku: نییە

en: Role
ku: ڕۆل

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان
