Feature toggle (3.0.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Save
lt: Saugoti

en: N/A
lt: N/D

en: Role
lt: Rolė

en: Features
lt: Savybės

en: Permission
lt: Leidimai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Add a new feature
lt: Pridėti naują savybę

en: Filter by name or description
lt: Filtruoti pagal pavadinimą ar aprašymą
