Feature toggle (3.0.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
