Feature toggle (3.0.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Save
os: Ныффысс
