Feature toggle (3.0.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Save
sr: Сачувај

en: Role
sr: Улога
