Feature toggle (3.0.0) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Save
te: భద్రపరచు

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Role
te: పాత్ర

en: Features
te: విశేషాలు

en: Permission
te: అనుమతి
