Feature toggle (3.0.1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Save
ast: Guardar

en: N/A
ast: N/D

en: Role
ast: Rol
