Feature toggle (3.0.1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Administration
bs: Administracija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Role
bs: Uloga

en: Permission
bs: Dozvole
