Feature toggle (3.0.1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Save
ca: Desa

en: N/A
ca: No aplica

en: Role
ca: Rol

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Add feature
ca: Afegeix una característica

en: Delete feature
ca: Elimina la característica

en: Feature
ca: Funcionalitat

en: Permission
ca: Permís

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: List of roles
ca: Llista de rols

en: Filter by name or description
ca: Filtra per nom o descripció
