Feature toggle (3.0.1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Edit
is: Broyt

en: - None -
is: - Einki -

en: Save
is: Goym

en: Role
is: Leiklutur

en: Permission
is: Rættindi

en: Machine name
is: Maskinnavn
