Feature toggle (3.0.1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Save
lv: Saglabāt

en: N/A
lv: N/P

en: Role
lv: Loma

en: Permission
lv: Atļauja

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Filter by name or description
lv: Filtrēt pēc nosaukuma vai apraksta
