Feature toggle (3.0.1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Save
mr: संरक्षीत
