Feature toggle (3.0.1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Save
pl: Zapisz

en: N/A
pl: niedostępne

en: Role
pl: Rola

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Feature
pl: Funkcjonalność

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: List of roles
pl: Lista ról

en: Filter by name or description
pl: Filtruj według nazwy lub opisu
