Feature Flags (2.0.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: all
hu: mind

en: Name
hu: Név

en: Active
hu: Aktív

en: Inactive
hu: Inaktív

en: OR
hu: VAGY

en: false
hu: hamis

en: true
hu: igaz

en: AND
hu: ÉS

en: any
hu: tetszőleges

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név
