Feature Flags (2.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: all
is: allt

en: Name
is: Nafn

en: Active
is: Virkt

en: OR
is: EÐA

en: AND
is: OG
